Colectia de poze th89twinskaulitz.3xforum.ro
Total 1004 poze.

Inapoi

 
seamana putin d tot k mi-o luati in nume d rau... ;) emo boy'sseamana putin d tot k bill..... nu mi-o luati in nume d rau... ;)
30.07.200836.3KB
sweet cool cute sexy :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze trupasweet cool cute sexy :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
24.07.200844.6KB
reniet-o vampiritza jumatate om jumatate vampir,isi uraste viatza deoarece o parte trebuie sa sioreniet-o vampiritza jumatate om jumatate vampir,isi uraste viatza deoarece o parte trebuie sa sio traiasca ca un sugator de sange al noptii.are puteri de care nici nu stie dar va afla curand
07.08.200811.8KB
daca este nebunu nostru.. :hi:  :hi: ......un macho :rolleyes:  :rolleyes: .ce cu 2 gemene sidaca este nebunu meu.....nebunu nostru.. :hi: :hi: ......un macho :rolleyes: :rolleyes: .ce mai?........auzi cu 2 gemene si amandoua in acelasi timp :uimit: :uimit: ......pacat ca nu era si bilu pe acolo...... :nebun: :nebun:
22.07.20083.4KB

 
emo.... emo girl'semo....
30.07.200842.5KB
ce dragutzi sunt in acu sa pun cateceva despre ei.
ok deci sa o luam cu inceputul. the gazette estece dragutzi sunt in costume.gatha acu sa pun cateceva despre ei. Ok deci sa o luam cu inceputul. The Gazette este o trupa japoneza de rock si apartine stilului visual "Visual Kei". S-a infiintat in 2002 cand Uruha , Reita si Ruki s-au hotarat sa isi infiinteze propria trupa. Asa i-au intalnit pe Aoi si Yune care au devenit imediat noii membri ai trupei. Impreuna au lansat (Aprilie 2002) primul lor single Wakaremichi. In 2003 insa Yune a decis sa paraseasca The Gazette , consecinta a acestei actiuni a fost actualul drummer Kai , ale carui abilitati i-au facut pe ceilalti sa il lase sa se ocupe de conducerea trupei . Tot In 2003 , in luna martie , acum cu o noua structura formatia a obtinut un contract la Ps Company pornind astfel pe drumul unei lungi calatorii. Asadar in mai 2003 au lansat primul lor Mini Album Cockayne Soup prin care si-au inceput primul turneu alaturi de trupa Hanamuke (Impreuna au scos si 2 cantece).Imediat dupa aceasta colaborare a urmat si un al-2-lea turneu alaturi de Vidoll , acesta fiind un inceput glorios pentru baieti , deoarece a fost momentul in care reviste de renume precum "Cure", "Shoxx" au inceput sa scrie despre ei , aproape in fiecare numar. Pe 30 martie 2004 , urmeaza lansarea unui al-2-lea mini album Madara , care ajunge sa ocupe locul 2 in Oricon Indie Charts iar pe 25 august Concert DvD Heisei Banka. Imediat dupa lansarea acestui DvD, apare pe piata muzica PV-DVD Madara , care contine 6 PV-uri , inclusiv makig ofs. Desi viitorul pare sa surada baietii erau inca foarte tineri si aveau sa intalneasca multe obstacole in drumul lor spre glorie. Bineinteles ca orice artist nu are numai fani , ci si anti-fani , gurile rele au inceput sa vorbeasca si bineinteles ca nimeni nu este scutit de un esec live sau o defectiune tehnica. Nimic nu i-a retinut insa sa mearga mai departe The Gazette lansand pe 13 octombrie 2004 primul ALBUM DISORDER , listat in top 5 in Oricon DAILY Charts. Numeroasele concerte ce au urmat , succesul mini albumelor si single-urilor precum : Gama si Cassis i-a determinat pe Ruki,Reita,Uruha,Aoi si Kai creearea celui de-al doi-lea ALBUM FULL Nil , pe 8 februarie 2006, Album promovat in turneul Road Of Nameless Liberty Six Guns. Gazette nu s-au limitat insa numai la concerte in Asia , ei uimind insa si fanii din Europa , tari precum Germania,Anglia,Franta,Austria,Finlanda. Acestea sunt tarile frecventate de ei , dar asta nu inseamna ca in celelalte tari nu exista poate la fel de multi , sau poate chiar mai multi fani. Asa sa revenim , urmeaza turneul Decomposition Beauty , care promoveaza 3 single-uri noi Filth In the beauty,Hyena si Regret . Newest realeses : Stacked Rubbish (vara anului 2007) NEW SINGLE - GUREN (2008) gatha atat am gasit despre ei :zzz:
27.07.200830.6KB
dj` m`am saturat s aud si` eu k th` is emo :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x dj m` f**e la cap in` puiidj` m`am saturat s aud si` eu k TH` is emo :x :x :x :x :x :x :x :x dj m` f**e la cap in` puii mei!!!!!!!!! :x :x :x :x :x :x Tokio Hotel NU IS EMO!!!!!! :x :x sa priceapa` si poporu :nod:
02.06.200934.1KB
gasit poze cu ei asa ca va pun emblema teamrapid nam gasit poze cu ei asa ca va pun emblema
14.08.20084.9KB

 
si astami plache ff mult within temptationsi astami plache ff mult
10.08.200818.5KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze trupa:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
24.07.200845.7KB
chitaristu lu mama :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: pics with tomchitaristu lu mama :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
29.07.20089.2KB
th th th th th thth th th th th th
25.07.200851.8KB

 
:rolleyes: gothic angels:rolleyes:
01.08.200855.5KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: buzele lui tomitza:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.09.200814.8KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: orcum bill este faa machiaj..e  :rotfl:  :nebun: ca bill:rotfl: :rotfl: :rotfl: orcum bill este frumos...si faa machiaj..e :rotfl: :nebun:
13.01.200945.1KB
:uimit: street dancewoooooooooooooowwwwwww :uimit:
01.08.200823.3KB

 
sall andra^^sall
31.07.200823.4KB
:nebun:  :rotfl: poze trupa:nebun: :rotfl:
01.06.200927.3KB
:wink2: pics with tom:wink2:
05.08.200842.7KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: emo boy's:nebun: :nebun: :nebun:
21.07.20082.6KB
Inapoi