T O K I O~H O T E L
Lista Forumurilor Pe Tematici
T O K I O~H O T E L | Reguli | Inregistrare | Login

POZE T O K I O~H O T E L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
LaraTaner
Femeie
24 ani
Prahova
cauta Barbat
24 - 52 ani
T O K I O~H O T E L / *T O K I O~H O T E L~N O T~E M O* / NU SUNT EMO!!!!! Moderat de *luv_Bill*, mag_483
Autor
Mesaj Pagini: 1
*luv_Bill*
Grand Fan

Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 342
Deci pt cei care au inceput cu T.H emo nu e adev.....doar pt k arata diferit nu inseamna k is emoh.....acum totzi pun eticheta}}}eshti emo{{{ pfww...... ......cei care au zis k is emoh inseamna k nu jtiu sa faka diferentza intre pop-rock j emoh:-j....2 genuri total diferite
Deci....nu sunt emo j gta!!!


_______________________________________
Am prea multe de facut si nu am timp...asa ca stau: ))))

pus acum 17 ani
   
den!s@D
Big fan

Din: hell...neverland
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 383
asa e....si ma enerveaza aia care zic k th sunt emo    

_______________________________________
Something's getting in the way
Something's just about to break
I will try to find my place in the diary of Jane
As I burn another page
As I look the other way
I still try to find my place in the diary of Jane
So tell me how it should be

[/img]


pus acum 17 ani
   
lara_croft
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
asa e....
mie imi spun unii colegi k sunt emo doar pt k ascult th........ cu toate ca ei nu au ascultat th niciodata...... si nici nu sunt emo k sa stie care e muzica emo.....

Modificat de lara_croft (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
mag_483
Sooper Fan

Din: Din dusu lu tom uhhh:nebun:
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 640
[b]defapt emo e un subgen al rockului
da TH nus emo si aia care zic asta sunt prosti
FUCK THEIR MAMI

nush dak am scris bene their  


_______________________________________
ICH LIEBE DICH TOM
Poza prea mare, deforma pagina^^
By admin

pus acum 17 ani
   
biancath4ever
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1
dj` m`am saturat s aud si` eu k TH` is emo               dj m` f**e la cap in` puii mei!!!!!!!!!           Tokio Hotel NU IS EMO!!!!!!   sa priceapa` si poporu

sunt emo!!!!! dj` m`am saturat aud si` th` emo               f**e

34.1KB


pus acum 17 ani
   
Devilish Kid
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 70
            deci dak mai aud vreun om k zice k TH is emo il bat 
dak bill arata putin diferit nu inseamna k e emo, inseamna k e special si vrea sa arate asta si sa iasa in evidentza    astia kre zic k TH sunt emo cred k nu vad bine...adik....arata gustav a emo?    sau georg?   sau tom? nici bill nu prea arata a emo.  oamenii astia nici nu stiu ce e ala emo 


pus acum 16 ani
   
nicole_kaulitz
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 41
Io stiu ca nus emo da fratemio zice cas ma rog nu el o scornit zvonu si in plus antifani th lo scornit  ca dei vad ii injur de sa caca pe ei

_______________________________________
A beautifull little girl.


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la