Colectia de poze th89twinskaulitz.3xforum.ro
Total 1004 poze.

InapoiInainte

 
v pe el nush cu il cheama :rotfl: ...dar uitati poza emo boy'sv pe el nush cu il cheama :rotfl: ...dar uitati poza
21.07.200831.2KB
t:mo nevada tanT:mo
28.07.200828.4KB
este unul dintre preferatzi mei
dar nu jtiu cum il cheama .... :nebun:  :nebun:  :nebun: emo boy'seste unul dintre preferatzi mei dar nu jtiu cum il cheama .... :nebun: :nebun: :nebun:
21.07.200833.2KB
iao fraiere 
cemi plache poza asta si mutra lu bill = pozeiao fraiere cemi plache poza asta si mutra lu bill = ))))))))))))))))))))
15.08.200835.6KB

 
gata am revenit cu cei ai facut dute si 3 ore se trezeste si mag
m:a ce sa poftim o nus un copil cagata am revenit cu nextu N:........hei cei aia? M:ce? buffff B:dc ai facut asta? N:asa dute si imbracate peste 3 ore se trezeste si mag M:a ce sa intamplat N:nik poftim o inghetata M:auzi nus un copil ca sami dai inghetata N:huh de data asta nu sia mai pierdut memoria M:yo sunt georg W. bush N:OMG :uimit: T:acu se crede bush :rotfl: :rotfl: B:serios :uimit: wow :uimit: N:1....2....3 si bufff T:crezi ca o sasi revina N:normal M:si cum spuneam macar daca o fa..... N: :zzz: T:wow :uimit: B:da de unde stiai ca o sasi revina N:lovitura nr 100 nush cat B:LOL T:chiar ca LOL :uimit: N: :finger:
23.07.200837.2KB
:zzz:  :zzz:  :nod: emo love:zzz: :zzz: :nod:
12.08.20084.8KB
ma inteleg cu cei care sunt in zodia fecioara :(  :( ,dar ma inteleg super bn cu berbeci :)  :) ceSegetator..nu ma inteleg cu cei care sunt in zodia fecioara :( :( ,dar ma inteleg super bn cu berbeci :) :)
14.06.20106.2KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: 
din nou fara cuvinte :nebun:  :nebun:  :nebun: poze:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: din nou fara cuvinte :nebun: :nebun: :nebun:
24.07.200839.1KB

 
ce concentrat poze gustavce concentrat era...........
01.08.200830.3KB
nevada tan nevada tannevada tan
28.07.20085.3KB
pics with twins
09.08.20088.9KB
pozeFINISH!!!!!!!!
15.08.200826.1KB

 
boy you're my dreaq :nebun:  :nebun:  :nebun: pics with tomboy you're my dreaq :nebun: :nebun: :nebun:
29.07.200828.1KB
nice emo boy'snice
01.08.200825.4KB
si aqm va pun o poza din seara k fostii mei mei :zzz: 

o sami fie dor d ei.... aeutzasi aqm va pun o poza din seara banchetului k fostii mei colegi...nebunii mei :zzz: o sami fie dor d ei....
03.08.200823.4KB
poze
31.07.200823.2KB

 
ink una poze punkink una
06.08.200836.7KB
ink faqt in lipsa d aeutzaink una.... le-am faqt in lipsa d ocupatie....
12.08.200828KB
avril in rolu lu nico crazyavril in rolu lu nico
22.07.200821KB
e tare emo lovee tare
30.07.200828.4KB

 
rock :nebun:  :nebun: musicrock :nebun: :nebun:
13.08.20089.9KB
la plajala plaja
25.07.200857.2KB
:zzz: gothic angels:zzz:
01.08.20089KB
vine sfarsit am ajuns acasa, m-am  asezat in pat si am 5 minute au trecut si s-a facut m-am trezitvine nextul..... enjoy it.... Intr-un sfarsit am ajuns acasa, m-am asezat in pat si am adormit.Parca 5 minute au trecut si s-a facut dimineatza.Cand m-am trezit eram palida si aveam febra asa ca nu am fost la scoala: -Alo? -Neatza bita! Auzi azi poti sa vi sa-mi aduci si mie temele? -Da, dar ce ai patit? -Am febra si nu ma simt bine deloc. -Ok Dee, insanatosire grabnica. -Multumesc, pupici si bafta la scoala. -Da, mersi, dar e bine ca nu avem romana. -Dar avem doua ore de mate cu dirigu’. -Da, manca-l-ar purici de psihopatu’ dreaq ce e. -Ok, trebuie sa mananc. -Bine, pofta buna -Mersi. Ziua se scurgea iar eu ma simteam din ce in ce mai rau.Imi doream foarte mult sa fie langa mine baiatul misterios.Ma gandeam daca in seara asta nu voi veni va crede ca nu vreau sa stiu nimic despre el.Era 00:23 iar eu tot nu ma simteam bine.Am incercat sa ma ridic din pat dar nu am reusit si am adormit.Deodata simt atingeri reci pe buze, apoi pe gat si pe sani si deschid ochii.Era el. -Hei, cum ai intrat in casa? -Am metodele mele si zambi cuceritor si apoi ma saruta.Ti-a fost dor de mine? -Da, ma lua gura pe dinainte. -Si mie, si ma saruta.Mi-a fost dor de privirea ta, de buzele tale si de saruturile cu care m-ai cucerit. “Nu am auzit eu bine?Cucerit?Adica si el ma place?” -Si acum ai de gand sa-mi spui cum te cheama? -Da, ma cheama Robert.Acum poti pune cate intrebari vrei tu. -Cati ani ai? -Am 18 ani. -Cum ai intrat aici?
12.08.200839.4KB

 
:zzz: emo love:zzz:
12.08.20084.2KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: tom's lip piercing:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
25.07.20089.9KB
:zzz: andra^^:zzz:
31.07.200840.6KB
street dancecoooooooooooooooooooooool
01.08.200828.4KB

 
:hi: ,, casa:hi: ,,
17.08.200845.6KB
rette poze trupaRette Mich!!!!!!!!!
24.07.200837.1KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: buzele lui tomitza:nebun: :nebun: :nebun:
13.08.20081.2KB
o poza cu me :rolleyes:  :rotfl:o poza cu me :rolleyes: :rotfl:
31.07.200831.7KB

 
poze
31.07.200819.7KB
dulce emo girl'sdulce
24.07.200828.2KB
sar bennett emo girl'ssar bennett
23.07.200819KB
the gazetteruki(voice)
27.07.200837.6KB

 
:zzz:  :zzz:  :zzz: poze trupaSCHREIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zzz: :zzz: :zzz:
24.07.200821.6KB
am o intrebare cei cu forumu asta 
ca nu a mai intrat nimeni de o saptamana :uimit: tatyanna !!!Am o intrebare cei cu forumu asta ca nu a mai intrat nimeni de o saptamana :uimit:
15.04.200934.1KB
ador trupa asta :nebun:  :nebun: within temptationador trupa asta :nebun: :nebun:
10.08.200810.9KB
ador poza asta :nebun:  :nebun: pozeador poza asta :nebun: :nebun:
29.07.200837.2KB
InapoiInainte