Colectia de poze th89twinskaulitz.3xforum.ro
Total 1004 poze.

InapoiInainte

 
mamy t adooooor :x:x:x trupa asta e asha tare ii ador joe e asha frumosss :x:x canta toti asha bnmamy t adooooor :X:X:X trupa asta e asha tare ii ador joe e asha frumosss :X:X canta toti asha bn :X:X:X:X ohh this is an S.O.S don't wanna seconD guess this is the bottom line it's true i gave my all 4 u now my heart's in twoo :X:X:X asha park era shi poza...:D
18.08.200828.5KB
astia 2 ar trebui sa participe la mister univers 2008(care nu exusta)da daca ar exista cu sigurantaastia 2 ar trebui sa participe la mister univers 2008(care nu exusta)da daca ar exista cu siguranta ai 2 ar castiga cu egalitate :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
31.07.200838.6KB
:zzz: emo boy's:zzz:
01.08.200819.6KB
poze
16.08.200818.7KB

 
sunt sqmpici... pics with twinssunt sqmpici...
29.07.200822.2KB
si gatha.. x_x raluk x_xSi gatha..
18.08.200871.8KB
yo una cred ca e dragostea adevarata :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: un emoyo una cred ca e dragostea adevarata :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: un emo iubeste cu adevarat fatza de alti oameni.
26.07.200812.2KB
misty emo girl'smisty
23.07.200842.5KB

 
si ea este my dream boy.....si ea este andreea-diana.....
04.08.200814.6KB
nuj daca mai e poza asta dar imi place mult.... :zzz: poze trupanuj daca mai e poza asta dar imi place mult.... :zzz:
26.07.200824.4KB
:rolleyes: emo love:rolleyes:
17.08.20085.7KB
shi asta'i aia needitata :zzz: 
no diference :rotfl: andra^^shi asta'i aia needitata :zzz: no diference :rotfl:
02.08.200832.7KB

 
poze
31.07.200826.1KB
love emo girl'slove
01.08.200830.2KB
daca l-ai intalni ce ai face?
eu  :rusine: m-asi intoarce cu spatele shi m-ashi uita in oglinda apoidaca l-ai intalni ce ai face? eu :rusine: m-asi intoarce cu spatele shi m-ashi uita in oglinda apoi m-ashi intoarce shi ashi zambi dulce... :rusine: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
11.08.200842.7KB
membrii trupei fall out boy au decis sa infiinteze o formatie in anul 2000, pe cand locuiau inca inMembrii trupei Fall Out Boy au decis sa infiinteze o formatie in anul 2000, pe cand locuiau inca in Chicago. Solistul/chitaristul Patrick Stumph, basistul Peter Wentz, tobosarul Andrew Hurley si chitaristul Joseph Trohman au fost mai mult sau mai putin familiarizati cu muzica underground. Hurley cantase pentru Racetraitor, trupa metal-core atat de controversata in comunitatea hardcore. Fall Out Boy s-a folosit de linia melodica specifica hardcore pentru a dezvolta sunete punk care sa se integreze cu subtilitate stilului. Au debutat in 2001 cu un demo, urmand ca in mai 2002 sa lanseze un LP in colaborare cu Project Rocket. Trupa a revenit in ianuarie cu „Fall Out Boy’ Evening Out With Your Girl”, dupa care a semnat un contract cu Gainesville, casa de discuri la care lucra Vinnie Balzano de la Less Then Jake. A primit de asemenea o oferta de la Island Records pentru urmatorul album, producatorii hotarand sa finanteze „Take This to Your Grave”, care s-a realizat la studioul Smart al lui Butch Vig, din Madison, in colaborare cu Sean O’Keefe (Lucky Boys Confusion, Motion City Soundtrack). „Grave” a aparut in mai 2003 si Fall Out Boy a reusit sa castige inimile fanilor prin concertele sustinute.
18.08.20088.3KB

 
luv poza asta gothic angelsluv poza asta
26.07.20083KB
:uimit: lata poza... :nebun: asa zisele :uimit: lata poza... :nebun:
24.07.200830.5KB
nico-si ea unul dintre agenti secreti a lui tom.e innebunita dupa bill fratele lui tom ingerii luinico-si ea unul dintre agenti secreti a lui tom.e innebunita dupa bill fratele lui tom
02.08.200817KB
:zzz: poze:zzz:
15.08.200843.4KB

 
love ce sweet emo lovelove ce sweet
26.07.200816.6KB
voi o vreti? :nod: cartea tokio hotelvoi o vreti? :nod:
31.07.20087.4KB
o sa va pun si eu o poza cu catelusa mea pe care o cheama laura dar noi ii zicem dily...ca e dilieo sa va pun si eu o poza cu catelusa mea pe care o cheama laura dar noi ii zicem dily...ca e dilie rau :rotfl:
04.08.200831.7KB
rac...bn k nus singurul drac de pe aci...  :rotfl: ce zodie esti?rac...bn k nus singurul dRAC de pe aci... :rotfl:
08.08.20086.9KB

 
=)  =)  =) poze=) =) =)
15.08.200817.8KB
a da jan cred :zzz: nevada tana da jan cred :zzz:
28.07.200839.2KB
ma baa:x
nam mai intrat de mult
niki nu am vaz
ms iubitele va :nod:  :zzz:  :nebun: userulma baa:X nam mai intrat de mult niki nu am vaz ms iubitele va pupacesc:*:* :nod: :zzz: :nebun:
04.05.200917.6KB
vin si io baieti :nod: pics with twinsvin si io baieti :nod:
14.08.200838.5KB

 
sweet poze gustavsweet
01.08.200824.8KB
kiss


zac efron kiss or spankkiss zac efron
15.08.200819.7KB
imi place cum are freza :zzz: emo boy'simi place cum are freza :zzz:
01.08.200815.2KB
sunt inebunita dupa street dans vara mea si cu pietenul ei fac si ala care ii invata este prietn desunt inebunita dupa street dans vara mea si cu pietenul ei fac si ala care ii invata este prietn de familie cu noi ... asa ca este super tare dar trebuie sa ai si niste curaj in unele miscari... :rolleyes: :rolleyes: dar este super tare dupa ce ai inceput... :nod: :nod: :nod: :rotfl:
06.09.20084.1KB

 
:limba: 
  placebo:limba:
16.08.200859.9KB
deci nu intrebati cne e k nu jtiu :d  :)  :limba: emo girl'sdeci nu intrebati cne e k nu jtiu :D :) :limba:
24.07.20087.3KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: pics with twins:nebun: :nebun: :nebun:
31.07.20089.7KB
pl emo boy'spl
30.07.200820.1KB

 
misto :)  :)  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: ..abia astept 2 totally different worldsmisto fik-ul....next :) :) :hi: :hi: :hi: :hi: ..abia astept continuare:X:X:
14.08.200829.1KB
ji aici cik am pupam cu de copil nebun :zzz: 
ji ulat.. :nod: tomysta kaulitzji aici cik am pupam cu tomata.. minte de copil nebun :zzz: ji ulat.. :nod:
17.08.200829.3KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze trupa:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
24.07.200836.8KB
poate ati mai vazut pozele si alte :rolleyes :rolleyes: ......dar nu strica daca le vedem si sa vapoate ati mai vazut pozele si alte forumuri... :rolleyes :rolleyes: ......dar nu strica daca le vedem si aici...nu??.......sper sa va placa....sa imi spuneti parerea voastra. :hi: :hi: :nod: :nod: ......va pup VIZIONARE PLACUT :nod: :nod: :rotfl: acm incep pozele :nod: :nod: iti vina sa ii mananci :nebun: :nebun: no coment :nebun: gemenii cu taticu lor biologic :nod: si inca una cu bil cd era micutz :nebun: :zzz: acm cu tomata mea dulce ...dr era micutz :nebun: :nod: :hi: :uimit:
22.07.200833.4KB
InapoiInainte