Colectia de poze th89twinskaulitz.3xforum.ro
Total 1004 poze.

InapoiInainte

 
perfektion *-* pozePerfektion *-*
11.08.201025.9KB
ink o pozik :zzz: pics with tomink o pozik :zzz:
24.07.200821.8KB
mai pun si yo poziki :zzz: emo girl'smai pun si yo poziki :zzz:
15.08.200819.1KB
racesti :rolleyes: pozeracesti :rolleyes:
15.08.200823.4KB

 
:zzz: cartea tokio hotel:zzz:
31.07.20085.6KB
asta este pe cale de disparitieasta este eu-specimen pe cale de disparitie
28.07.200820.8KB
nijte poje cu mn! andreeanijte poje cu mn!
04.05.20099.2KB
nice street dancenice
01.08.200823.9KB

 
:zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz: within temptation:zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
29.07.20083.5KB
sooper tare frate! intrebare tampita:]]sooper tare frate!
04.08.200951.7KB
eu nu pot sa rezist acestor buze asa de senzuale si delicate si  ......   deja am luat-o pe buzeleeu nu pot sa rezist acestor buze asa de senzuale si delicate si ...... deja am luat-o pe aratura..... priviti.....
04.08.200837.3KB
:zzz: emo love:zzz:
16.08.200812.8KB

 
img 1 emo loveimg 1
06.09.200822.2KB
sunt asa pics with twinssunt asa dragalashi...:X
05.04.201034.8KB
:zzz: emo girl's:zzz:
31.07.200816.7KB
dark angel :zzz: gothic angelsdark angel :zzz:
26.07.200838.9KB

 
bill e si preferatul meu 

v-am lasat o poja d l prima aparitie cu cea mai noua schimbare d s vbill e si preferatul meu v-am lasat o poja d l prima aparitie cu cea mai noua schimbare d look...brunet... sper s v placa
29.07.200826.9KB
love goth pozelove goth
22.07.200830.8KB
cool avril lavignecool
31.07.200835.7KB
asa incep cu prima dute sa vezi cum se mai simte tom
m:dar yo nam avut varicela cand eram mica
d:magasa incep cu prima parte D:mag dute sa vezi cum se mai simte tom M:dar yo nam avut varicela cand eram mica D:mag dute te rog M:ufff bn mag sa dus sa vada cum se simte tom.cand sa de sa intri in camre se sperie de tipetele lui tom T:AAAAAAAAAAAA ajutor extraterestri david mag ajutor!!!!!!!!!!! M:stai calm tom nus un extraterestru sunt yo mag T:da cei cu tine imbracata asa? M:ehhhhh poveste lunga cum te mai simti? T:mai bn incepe sami treaca M:normal ca incepe doar a trecut deja o saptamana T:ohhh da abia astept sami treaca de tot ca sa te pot avea din nou langa me tom incearca so ia pe mag in brate da aceasta sa ferit M:nu ma atinge ca asa o sa mai astepti o saptamana sa fi langa me T:ufff bn da nici macar un pupic M:nici T:nici macar unu mic mic de tot M:nici T:bn :( M:ok tie foame T:nu tocmai am mancat M:ok yo tre sa plec la studio se ocupa david de u T:ok byebye M:byebye mag a plecat la studio.ea nici nu stia ce o va astepta la studio. M:sal guys ce faceti X:bn u M:bn X:app cineva a venit sa te caute M:cine? X:nush na spus cum se num doar a intrebat de u M:si unde e X:te asteapta afara M:ok ms X:cu placere afara M:ufff unde o fi X:cauti pe cineva M:da caut o...... X:mag u esti? M:matusa ema u esti? M&E: :rotfl: E:vai da ce ai mai crescut M:ms dar si u ce bn arati dar dc ma cautai E:vruiam sa te vad si cum stiam ca mai mult stai pe aici la studio am venit sa te caut aici pt c anush unde locuesti M:ohhh ok ce ma bucur sa te vad E:si yo pe tn
24.07.200842.8KB

 
:zzz: pics with twins:zzz:
01.08.200833.4KB
sweet :nebun: emo boy'ssweet :nebun:
15.08.200835.4KB
ce infofoliti :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: good charlottece infofoliti :rotfl: :rotfl: :rotfl:
31.07.200841.8KB
:zzz: cartea tokio hotel:zzz:
31.07.20085.9KB

 
cool pozecool
15.08.200811.6KB
cu tote k e faqt la mijto videoul  este foarte trist ...sincera sa fiu trebe sa fii idiot sa tecu tote k e faqt la mijto videoul este foarte trist ...sincera sa fiu trebe sa fii idiot sa te portzi aja k o emo girl sau emo boy ...este foarte trist .... =( =( =( =( =(
25.01.200923.4KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
25.07.200870.1KB
waaaaaaaa ce tare :uimit: emo lovewaaaaaaaa ce tare :uimit:
12.08.200813.3KB

 
nu stiam exact ce e...am zis k e fata :zzz:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: emo girl'snu stiam exact ce e...am zis k e fata :zzz: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
01.08.20082.8KB
eeeh sper sa va placa sectiunea asta poze funny and crazyeeeh sper sa va placa sectiunea asta
08.10.200930.2KB
:zzz: poze:zzz:
31.07.20085.6KB
:zzz: mine:zzz:
06.08.20088KB

 
si yo :nebun:  :nebun: marilyn mansonsi yo :nebun: :nebun:
01.08.200827.7KB
boy 1 best boyboy 1
14.08.200833.2KB
i`m ady..am 15 ani
fana mai vine nik aia care se iau de th :x 
sa mi se spuna ce sa fac
sa ma certi`m ady..am 15 ani fana TH,LaFee,Panik,Cinema Bizarre,H.I.M,Avril Lavigne... ador fotbalu` muzik dansu chitara acadelele ciocolata desenatu` hainele ipodu` make up`u netu` telefonu` calatoriile si masinile..si..nu`mi mai vine nik aqma.. urasc pe aia care se iau de th :x sa mi se spuna ce sa fac sa ma cert cu lumea (desi se intampla des) copiatorii melcii injectiile pestii si fructele de mare poza din buletin :rotfl: altceva...mmm sunt din iasi..am ochii caprui..is blonda :rotfl: ..si...mai intrebati voi o pozik
30.07.200829.7KB
:zzz:  :zzz: cool:zzz: :zzz: cool
03.08.200823.6KB

 
sa no uitam si pe avril lavigne :zzz:  :zzz: formatii punksa no uitam si pe avril lavigne :zzz: :zzz:
22.07.200828.9KB
si asta e sweet :rolleyes: emo lovesi asta e sweet :rolleyes:
17.08.20085KB
m:gata astazi nu mai stam la studio mergem la me acasa sa te prezint care momentan sunt plecati cuM:gata astazi nu mai stam la studio mergem la me acasa sa te prezint prietenilor care momentan sunt plecati cu toti dar daca te hotarasti sa stai mai mult aici poate o sai intalnesti unde e varumea e si el aici E:scumpo yo aici locuiesc in germania M:serios? E:da si daca vrei sal vezi si pe john fami o vizita M:ok sa mergem E:ok acasa la ema E:john am ajuns M:vereeeeeeeeeeeeeeeeeeeee J:piticooooooooooooooot ce mai faci M:ufff numi mai zice asa si nu ma mai tine in brate de parca as fi un bebe am 18 ani J:da bn piticot M:john termina E:gata copii calmativa o sa daramati casa si abia am renovato M&J:oopsi sry
24.07.200852.6KB
pics with twinssweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet
01.08.200827.4KB
InapoiInainte