Colectia de poze th89twinskaulitz.3xforum.ro
Total 1004 poze.

InapoiInainte

 
mi se pare un gest super din partea lui   

s-a dus sa doneze sange. incerc sa va pun tot articolulMi se pare un gest super din partea lui S-a dus sa doneze sange. Incerc sa va pun tot articolul cand il gasesc
21.07.20086.9KB
am si eu cateva poje emo loveam si eu cateva poje
30.07.200828.6KB
sweet :nod: emo lovesweet :nod:
01.08.20084.1KB
poze cu el :limba: poze gustavPoze cu el :limba:
21.07.20089.5KB

 
pics with twins
09.08.200840KB
poze
31.07.20083.1KB
curtea din cai plaja :uimit: casacurtea din spate...zici cai plaja :uimit:
17.08.200821.1KB
:x  :x  :x  :x  :x  :xooooooooooooooooooooo :x :x :x :x :x :x
25.07.200873.7KB

 
asa care vi se pare cel mai tare
emo best-styleasa care vi se pare cel mai tare emo
13.08.200859.9KB
tarja si tuomas nightwishtarja si tuomas
29.07.200838.7KB
sooper melodie :nebun:  :nebun: the veronicas- untouched sau avrilavril...girlfriend:X:X:...o sooper melodie :nebun: :nebun:
15.08.200827.6KB
si ink mai am :zzz: emo lovesi ink mai am :zzz:
01.08.20085.2KB

 
cemi plache freza lu bill :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze trupacemi plache freza lu bill :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
24.07.200827.3KB
poze
31.07.20084.2KB
tom este identita!Tom
06.08.200820KB
lafeelafee
13.08.200860.5KB

 
:d  si inca una pics with twins:D si inca una
08.10.200926.3KB
gata mai pun cateva si restu mai tarziugata mai pun cateva si restu mai tarziu
25.07.200877.2KB
live nightwishlive
29.07.200819.6KB
kelly-la fel ca si kelly innebunita dupa bill dar nu are nici o rivalitate fatza de kelly ingeriikelly-la fel ca si kelly innebunita dupa bill dar nu are nici o rivalitate fatza de kelly
02.08.200826.9KB

 
cine e aici? emo lovecine e aici?
01.08.20084.3KB
evanescenceevanescence!!!!!!!!!!!!
27.07.200821.5KB
tokio hotel - TOKIO HOTEL - "Pe anti-fani ii tratam cu spatele!" Care a fost cea mai mare nebunie pe care a facut-o un fan pentru voi? Bill: O fata s-a ascuns in tufisul de langa casa noastra ca sa ne surprinda cand iesim pe usa. Saraca, a doua zi dimineata era inghetata de frig. Avea pe ea doar o geaca subtire, iar dimineata a fost gasita inghetata. Tom: Ghinionul ei: in acea zi nu eram in oras. In plus, nici nu avea vreo sansa sa ne vada pentru ca nu se mai putea misca de frig. Flirtati cu fanele? Tom: Da, clar! Nu are rost sa mint! Daca imi place o fata, nu ma intereseaza daca este fan sau nu. Daca vreau mai mult, trebuie sa ma asigur ca ma priveste ca pe un adolescent normal si nu ca pe tipul de la Tokio Hotel. Va place sa petreceti nebuneste in turneu sau sunteti disciplinati din cauza casei de discuri? Gustav: Fara destrabalari! Pana acum nu au intrat groupies in camera noastra. Iar pentru petrecerile de seara suntem mult prea obositi. Pastram orgiile pentru acasa (rade). Avem destul de mult de tocit pentru la scoala. Georg: De curand am avut parte de o intamplare cool la hotel: puteam sa trecem dintr-o camera in alta prin balcon. Asa am descoperit un cuplu care facea sex salbatic. Tom: Cei doi nu au observat ca noi ii urmaream. Aveau niste pozitii de care nu mai auzisem pana acum. Am retinut numarul camerei, i-am sunat si le-am spus ca am vazut totul. Eram pe jos de ras… (rade) Bill, de ce ti-ai ascuns numele la "Star Search"? Bill: Pentru ca nu m-a intrebat nimeni de ce fac acest lucru. In plus, nu ar fi fost bine pentru trupa. Participarea mea la acest show a fost o provocare, care nu are nici o legatura cu trupa. Chiar daca nu este un lucru cu care sa ma mandresc, nu am de gand sa regret acest lucru. O intrebare care le intereseaza pe toate fanele voastre: chiar nu aveti prietene? Bill: Nu, suntem singuri - cu exceptia lui Gustav!
21.07.200829.9KB
emo emo girl'semo
30.07.200859.4KB

 
black best-colorblack
14.08.20086.2KB
cam atatea poze am yo 
o sa mai pun daca mai gasesc
mai puneti voi daca aveti :zzz: withincam atatea poze am yo o sa mai pun daca mai gasesc mai puneti voi daca aveti :zzz:
10.08.200829.9KB
ji asta nu se vede mai nmk..
eram cam suparata pe atunci :nod: tomysta kaulitzji asta nu se vede mai nmk.. eram cam suparata pe atunci :nod:
03.08.200837.8KB
:rusine: tomysta kaulitz:rusine:
08.02.200916.2KB

 
pai pun si eu ...poza mea preferata aproape pics with tompai pun si eu ...poza mea preferata aproape
21.07.200824KB
luv this pozeluv this
17.08.200835.1KB
alta :zzz: nightwishalta :zzz:
31.07.200823.1KB
cei mai frumosi gemeni care pot exista asa? :limba:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: pics withcei mai frumosi gemeni care pot exista vreodata.. nu-i asa? :limba: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
22.07.200833.5KB

 
shhh vb amy leeshhh vb amy lee
27.07.200821.5KB
poze cu bill pozePoze cu Bill
21.07.200827.9KB
multa lume nu o mai suporta fink si`a schimbat oleak mi se pare o chestie total aiurea..nu putea samulta lume nu o mai suporta fink si`a schimbat oleak stilu`..mie mi se pare o chestie total aiurea..nu putea sa ramana aceeasi pustoaica rebela pana la 30 de ani nuh? girlfriend nobody`s home sk8r boy complicated Avril rullz
30.07.200827.9KB
mosule ce miai adus
pe fractu nui asa? :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: pozemosule ce miai adus pe fractu nui asa? :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
15.08.20087.9KB

 
yo urasc orice alt fel de fruct inafara de :limba:  :limba: revista popcorn a insotit trupa o ziyo urasc orice alt fel de fruct inafara de capshuni.... :limba: :limba:
09.08.200817.4KB
si astami plache poze trupasi astami plache
24.07.200825KB
ok pune si je una da ma uit la desene plac:d  mag_483ok pune si je una :rotfl: Pikachiu!!!!!! si da ma uit la desene :)):)):)) dakami plac:D
06.02.200931.2KB
of....yo sunt trista in momentul asta...
ma gamdesc cum saa o metoda nimanui nui pasa de mn =(of....yo sunt trista in momentul asta... ma gamdesc cum saa sinucid... caut o metoda ushoara... oriucum nimanui nui pasa de mn =( ... asha k.....amy ishi poate vedea de drum... pe drumul din lumea de dincolo de cer... iadul sau raiul?? :( =( :( =( ...
08.08.200829.1KB
InapoiInainte