Colectia de poze th89twinskaulitz.3xforum.ro
Total 1004 poze.

InapoiInainte

 
:zzz: emo boy's:zzz:
01.08.200813KB
poze
31.07.200824.6KB
sweet emo lovesweet
30.07.20085KB
am o fatza :rotfl: 

de luat pumni aeutzaam o fatza :rotfl: de luat pumni
12.08.200823.7KB

 
:zzz:  :nod: poze punk:zzz: :nod:
06.08.20083.3KB
:limba: 
poze sug:limba: poze
16.08.200868.9KB
:rolleyes: emo boy's:rolleyes:
01.08.200815.8KB
:nebun: poze:nebun:
31.07.200835KB

 
dragutz emo boy'sdragutz
30.07.200812KB
emo  :nebun: best-styleemo :nebun:
18.08.200840.3KB
:zzz: poze punk:zzz:
06.08.200825.2KB
i'm a little macar pt asa cv nu am nu va uitati la poze k mn pe timp de noapte sau daca avetiI'm a little gangster......glumeam..... nici macar pt asa cv nu am fatza.... SFAT: NU VA UITATI LA POZE K MN PE TIMP DE NOAPTE SAU DACA AVETI PROBLEME K INIMA... :rusine: ...s-ar putea s va speriati d mn...
12.08.200825.3KB

 
:zzz: tomysta kaulitz:zzz:
17.08.200825.7KB
zopper :nebun:  :nebun: tokio hotel - durch denzopper :nebun: :nebun:
22.07.200857.5KB
nam cuvinte :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze trupanam cuvinte :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
24.07.200836.4KB
:uimit: poze gustav:uimit:
01.08.20087.5KB

 
hip-hop best-stylehip-hop
13.08.200818.3KB
ba nu stai leam incurcat pe asta o ador :zzz:  :zzz: nevada tanba nu stai leam incurcat pe asta o ador :zzz: :zzz:
28.07.200819.3KB
:rotfl:  :rotfl: poze trupa:rotfl: :rotfl:
01.06.200928.7KB
sweet pozesweet
15.08.20087.5KB

 
nha poza :rotfl: andra^^nha poza :rotfl:
02.08.200851.5KB
:rolleyes: emo love:rolleyes:
17.08.20084.9KB
am si io nishte pozele poze trupaam si io nishte pozele
26.07.200840.2KB
poze
31.07.200823.9KB

 
it's soo kwl:x emo boy'sit's soo kwl:X
24.07.200822.2KB
sper sa ma inteleg bn cu toti :hi: 
pun acuma o poza cu me:d camellya =___=sper sa ma inteleg bn cu toti :hi: pun acuma o poza cu me:D
03.08.200822.1KB
:zzz: emo girl's:zzz:
01.08.200824.5KB
gothic angel gothic angelsgothic angel
26.07.200845.7KB

 
am gasit si o poja k ce ai spus tu tomysta kaulitz :nod: sexul k bill e k...am gasit si o poja k ce ai spus tu tomysta kaulitz :nod:
29.07.200833.2KB
offff ce il ubi eu pe el..... :nebun:  :nebun: .... :rotfl: asa zisele offff ce il ubi eu pe el..... :nebun: :nebun: .... :rotfl:
24.07.200831.5KB
kiss you...... emo lovekiss you......
26.07.200811.6KB
ador pantaloni lui :nebun: pozeador pantaloni lui :nebun:
15.08.200813.9KB

 
:zzz: mine:zzz:
04.08.200810.1KB
e super :zzz: cartea tokio hotele super :zzz:
31.07.20085.2KB
in nush cum iti poti suporta sora
n:la fel cum o suportai si u bn nici atunci nu o si numi pasa cein sufragerie TR:ufff nush cum iti poti suporta sora N:la fel cum o suportai si u inainte TR:da bn nici atunci nu o suportam N:te si cred TR:uite numi pasa ce crezi u hai sati zic lectile de azi si pa N:da bn TR:deci fi atenta asta e o problema de clasa a 5-a si nu cred cati va fi greu so rezolvi deci...... N:e greu TR:pa dracu 2x3 nu sti cat fac? N:nu TR:ufff o sa fie un an lung N:nuti face griji mai e putin si se termina TR:da hai ma 2x3=6 acu fa restu N:ok dupa o ora N:gata e bn TR:total gresit N:ehhh so lasam balta nam fost niciodata buna la scoala TR:asta asa e N: :( :( :( :( :( TR:ce? N:nik ma gandesc ce sooper era cand eram toate 3 prietene bune TR:aha N:acu :( TR:ufff nu mai fi trista noi 2 putem fi inca prietene bineinteles daca vrei si u :D N:serios? TR:da yo oricum cu u nam nik si nici cu sorta da ea..... N:poate o sai treaca :D TR:da poate N:dupa ce terminam mergem la mall TR:sigur :D N:bine atunci sa ne grabim :D TR:ehhh yos profa asa ca yo hotarasc si yo hotarasc sa mergem acum :D N:ok ma duc sai cer lu "tata" niste bani :rotfl: :rotfl: :rotfl: TR: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: "tata" N:gata sa mergem TR:ok la mall N:huh sunt extenuata creca am facut cumparaturi cat pt un an TR:aha mergem acasa N:da vrei sa dormi azi la me TR:ok N: :D
23.07.200821.8KB
ce ochelari bengosi poze gustavce ochelari bengosi avem!!!!!!!!!!
01.08.20085.6KB

 
:zzz:  :rolleyes:  :cool: pics with twins:zzz: :rolleyes: :cool:
14.08.200828.5KB
:limba: poze:limba:
01.08.200827.5KB
ba o sa racesti :x pozeba o sa racesti :x
15.08.200824KB
acasa
m:te bagi mereu ca musca in daca nai fi vrut so omori nu mas fi bagat si nu mam luat doar de uacasa M:te bagi mereu ca musca in lapte T:sti daca nai fi vrut so omori nu mas fi bagat si nu mam luat doar de u asa ca taci M:nu vreau nu esti sefu meu B:bn david ok bye T:ce vruia david M:cinei david B:impresaru nostru M:..... T:ehh laso balta ce vruia B:peste o saptamana vom avea un concert in berlin si a zis david ca maine vrea sa venim maine in germania T:poi si fetele B:merg cu noi M:ce :uimit: ? T:tre sa mearga si mag? :rolleyes: M:ai grija ce zici :x :x :x :x :x T:sau ce? M:sau il pun pe amicu meu sa te mai bata mar odata T:pe cine M:hokeistu T:ce????????? :uimit: :uimit: :uimit: M:glumeam fraiere T:huh B:fati bagajele M:ok :D ajung si trina cu nico acasa.bill ii explica lu nico tot si.... N:poate veni si trina B:sigur N:ms bill esti un dulche B:stiu :D dimineatza la plecare toti se certau pe locuri N:da yo vreau in fatza B:tom laso sa ste ain fatza M:chiar tre sa stea langa me T:da tre TR:nuti face griji mag nici de privit nu te voi privi M:bn vei face in masina nico se tot fataia pe scaun si intreba din 5 in 5 secunde N:cei aia da aia de aia B:nico nu mai arata cu degetu nui frumos N:aaaaa si aia ce e bill uite ce grasa B:nico!!!!!!! :x :x :x N: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
23.07.200849.2KB
InapoiInainte