T O K I O~H O T E L
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
T O K I O~H O T E L | Reguli | Inregistrare | Login
POZE T O K I O~H O T E L
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: princess79
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 60 ani |
|
*miha*
admin
 Din: din patul lui tomyta...uhhh...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 250
|
|
pai ma cheama mihaela si as vrea emily 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
tomysta kaulitz
Grand Fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 229
|
|
poi pe mn ma cheama Lory ji nu jtiu.... Andrada,Roberta,Micky,Kitty.....unul dintre astea cel mai mult kitty 
_______________________________________ De ce toţi te judeca Fara sa audă ce ai de spus? De ce se cred atât de diferiţi si de superiori Când de fapt sunt ca toţi ceilalţi? De ce atunci când eşti trist Nimeni nu e alături de tine De ce?


|
|
| pus acum 17 ani |
|
*luv_Bill*
Grand Fan
 Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 342
|
|
Poi m cheama Roxy j as vrea....:-?Karina sau Ruxandra
_______________________________________ Am prea multe de facut si nu am timp...asa ca stau: ))))
|
|
| pus acum 17 ani |
|
porcelain.phantom
Big fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 128
|
|
ma cheama alina si as vrea tamara sau jane sau joleysa 
_______________________________________ *A zambi in situatii tragice, inseamna a stii sa stapanesti tragicul* *Smile...Life`s Good & Impossible is nothing!* *life is small live it!, love is everythig feel it! anger is injurious dump it! troubles r momentary, face it! memories r sweet cherish it! i m too gooood accept it!!!* *don't let anyone steal your dream. it's your dream, not theirs.*
|
|
| pus acum 17 ani |
|
mag_483
Sooper Fan
 Din: Din dusu lu tom uhhh:nebun:
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 640
|
|
ma cheama magda da as vrea sa ma cheme eveline sau dewi 
_______________________________________ ICH LIEBE DICH TOM  Poza prea mare, deforma pagina^^ By admin
|
|
| pus acum 17 ani |
|
★LEeZa-chan★
Big fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 175
|
|
peey .. ayumy..sau amy.. sau laura.. sau alina..:-?
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
SphincterVampire
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
|
|
Ma cheama Anku .. Dar as vrea orice inafara de Alexandra si Andrada . 
_______________________________________ Huh?! Ai Ceva Impotriva?! N'am semnatura . Haidi pa.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Andra:)
Big fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 121
|
|
rhea 
_______________________________________ don't give a shit on idiots , fuck them straight in mouth daca viatza t f*te , f*te'o shi u pe ea nu mai tine cont de legile firii , daca te simti bine facand ceva fa'o fara sa te gnadeshti ce'o sa creada vecina de la 3 orice vis ai avea , indeplineshte'l azi , maine poate fi prea tarziu
|
|
| pus acum 17 ani |
|
liquid_love
Big fan
 Din: joe's bed:D
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 102
|
|
mam obisnuit cu numele meu..nush ce nume miar placea mai mult poate leea sau thea
_______________________________________ when you look me in the eyes... and tell me that you love me everything's allright cause you're right here...by my side... MY <3 BELONGS TO JOE JONAS <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3 JOE AND DEMI 4 ever!!!!!!!!!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
aeutza
Grand Fan
 Din: from your worst nightmare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 255
|
|
m cheama andreea - cornelia
dar as vrea emily, caro, lunna, emma sau alt nume..
nuj m-am obisnuit atat d mult k numele asta banal inkt nuj ce nume as vrea
_______________________________________ te iubesc mai mult ca ieri....pe zi ce trece te iubesc mai mult....pacat ca dragostea asta se va transforma in pulbere...si va fi numai vina ta...

|
|
| pus acum 17 ani |
|
camellya_bill
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
|
|
pe mn ma cheama camelia... dar miar placea mai mult sa ma cheme loredan 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
• jυѕт мє α∂яу •
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 71
|
|
nuj..imi place christina...nuj..oricum altu`..al meu nu`mi place 
_______________________________________ ich liebe fur immer
 u don`t know how much i need u....my little sexy angel :crazy:
|
|
| pus acum 17 ani |
|
den!s@D
Big fan
 Din: hell...neverland
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 383
|
|
aeutza vezi ca pe mine ma chiama caro(adica asa imi zici tu)...pai pe mine ma cheama denisa si as vrea larisa, andie, emilia
_______________________________________ Something's getting in the way Something's just about to break I will try to find my place in the diary of Jane As I burn another page As I look the other way I still try to find my place in the diary of Jane So tell me how it should be
[/img]

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Andra:)
Big fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 121
|
|
nicoleta 
_______________________________________ don't give a shit on idiots , fuck them straight in mouth daca viatza t f*te , f*te'o shi u pe ea nu mai tine cont de legile firii , daca te simti bine facand ceva fa'o fara sa te gnadeshti ce'o sa creada vecina de la 3 orice vis ai avea , indeplineshte'l azi , maine poate fi prea tarziu
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Andra:)
Big fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 121
|
|
mie zicetzimi andra nicoleta ema rebecca beatrice 
_______________________________________ don't give a shit on idiots , fuck them straight in mouth daca viatza t f*te , f*te'o shi u pe ea nu mai tine cont de legile firii , daca te simti bine facand ceva fa'o fara sa te gnadeshti ce'o sa creada vecina de la 3 orice vis ai avea , indeplineshte'l azi , maine poate fi prea tarziu
|
|
| pus acum 17 ani |
|
den!s@D
Big fan
 Din: hell...neverland
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 383
|
|
pai kre dintre ele? sau toate asa enumerate? 
_______________________________________ Something's getting in the way Something's just about to break I will try to find my place in the diary of Jane As I burn another page As I look the other way I still try to find my place in the diary of Jane So tell me how it should be
[/img]

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Andra:)
Big fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 121
|
|
exact 
_______________________________________ don't give a shit on idiots , fuck them straight in mouth daca viatza t f*te , f*te'o shi u pe ea nu mai tine cont de legile firii , daca te simti bine facand ceva fa'o fara sa te gnadeshti ce'o sa creada vecina de la 3 orice vis ai avea , indeplineshte'l azi , maine poate fi prea tarziu
|
|
| pus acum 17 ani |
|
den!s@D
Big fan
 Din: hell...neverland
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 383
|
|
ok dak u zici
_______________________________________ Something's getting in the way Something's just about to break I will try to find my place in the diary of Jane As I burn another page As I look the other way I still try to find my place in the diary of Jane So tell me how it should be
[/img]

|
|
| pus acum 17 ani |
|
^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^
Big fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 103
|
|
mi`ar placea tina sau karina :-?
sau kelly
_______________________________________

I kissed a girl and I liked it The taste of her cherry chapstick I kissed a girl just to try it I hope my boyfriend don't mind it It felt so wrong It felt so right Don't mean I'm in love tonight I kissed a girl and
|
|
| pus acum 17 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 24
|
|
nu stiu... dar a-si dori sa mai am un nume totusi cred ca Florentina e un nume frumos...
a-si dori sa am un nume lung si greu de pronuntat sa fie un nume de printesa dar comun...
nu am mari pretentii
_______________________________________
 Inchide ochii, spune-mi ca ma vezi Intinde mana pana ma salvezi Cheama-ma, intalneste-ma Iubeste-ma si distruge-ma Maine vine iar Visele iar apar, si dispar Maine vine iar...

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
Stefi
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
|
|
ma cheama Stefi j as vrea emma 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
!~!amy_love_tom!~!
Membru nou
 Din: :X:Xdin inima lu tomitza:X:X:X
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 35
|
|
pai...pe mn ma cheama Amalia...dar toata lumea imi zice Amy(va rog...asha sami zicetzi si voi...)...ash vrea sami schimb cel del 2-lea nume care e Elena(foarte multzi proshti ma striga ileana de aceea prefer sa nu mai zic si de cel deal 2-lea nume... )..ash vrea sa fie zoey ... 
_______________________________________ !!~~!!I love TomT:X:X!!~~!! !!~~!!I love Tokio Hotel!!~~!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^
Big fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 103
|
|
ink un nume care imi plc :">
andie =p~
_______________________________________

I kissed a girl and I liked it The taste of her cherry chapstick I kissed a girl just to try it I hope my boyfriend don't mind it It felt so wrong It felt so right Don't mean I'm in love tonight I kissed a girl and
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Eu
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
Eu am numele Ana Maria dar > as vrea sa am>>> ori Mihaela ori lindsay 
_______________________________________ You are my dreams, but me a dreamer...live your life and fight for you dreams!!
 I Love you bubu...!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
andruska
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
|
|
ma cheama Andreea Ioana si miar placea emma sau roxy desi si numele mele imi plac:-?
Modificat de andruska (acum 16 ani)
_______________________________________ Ich Liebe Dich Bill Fur Immer!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
L@vy
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 28
|
|
pai nush... ma cheama Lavinia si imi place numele meu..dar parca as vrea sa ma cheme Allysha.. ..e un nume frumos
|
|
| pus acum 17 ani |
|
cinema bizarre
Membru nou
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 7
|
|
ma cheama Alexandra,dar toti imi zic Alex sau aly..alexa
|
|
| pus acum 16 ani |
|