T O K I O~H O T E L
Lista Forumurilor Pe Tematici
T O K I O~H O T E L | Reguli | Inregistrare | Login

POZE T O K I O~H O T E L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
princess79
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 60 ani
T O K I O~H O T E L / *F A N~Z O N E* / Ce nume tiar place sa ai in loc de numele tau? Moderat de *luv_Bill*, mag_483
Autor
Mesaj Pagini: 1
*miha*
admin

Din: din patul lui tomyta...uhhh...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 250
pai ma cheama
mihaela si as vrea emily   


pus acum 17 ani
   
tomysta kaulitz
Grand Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 229
poi pe mn ma cheama Lory
ji nu jtiu....
Andrada,Roberta,Micky,Kitty.....unul dintre astea
cel mai mult kitty


_______________________________________
De ce toţi te judeca
Fara sa audă ce ai de spus?
De ce se cred atât de diferiţi si de superiori
Când de fapt sunt ca toţi ceilalţi?
De ce atunci când eşti trist
Nimeni nu e alături de tine
De ce?



pus acum 17 ani
   
*luv_Bill*
Grand Fan

Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 342
Poi m cheama Roxy j as vrea....:-?Karina sau Ruxandra

_______________________________________
Am prea multe de facut si nu am timp...asa ca stau: ))))

pus acum 17 ani
   
porcelain.phantom
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 128
ma cheama alina si as vrea tamara sau jane sau joleysa    

_______________________________________
*A zambi in situatii tragice, inseamna a stii sa stapanesti tragicul*
*Smile...Life`s Good & Impossible is nothing!*
*life is small live it!, love is everythig feel it! anger is injurious dump it! troubles r momentary, face it! memories r sweet cherish it! i m too gooood accept it!!!*
*don't let anyone steal your dream. it's your dream, not theirs.*

pus acum 17 ani
   
mag_483
Sooper Fan

Din: Din dusu lu tom uhhh:nebun:
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 640
ma cheama magda da as vrea sa ma cheme eveline sau dewi    

_______________________________________
ICH LIEBE DICH TOM
Poza prea mare, deforma pagina^^
By admin

pus acum 17 ani
   
★LEeZa-chan★
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 175
peey .. ayumy..sau amy.. sau laura.. sau alina..:-?

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
SphincterVampire
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
Ma cheama Anku .. Dar as vrea orice inafara de Alexandra si Andrada .

_______________________________________
Huh?! Ai Ceva Impotriva?! N'am semnatura . Haidi pa.

pus acum 17 ani
   
Andra:)
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 121
rhea

_______________________________________
don't give a shit on idiots , fuck them straight in mouth
daca viatza t f*te , f*te'o shi u pe ea
nu mai tine cont de legile firii , daca te simti bine facand ceva fa'o fara sa te gnadeshti ce'o sa creada vecina de la 3
orice vis ai avea , indeplineshte'l azi , maine poate fi prea tarziu



pus acum 17 ani
   
Catty.
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 19
imi place numele meu  

dar mi-ar place Karina


_______________________________________




<3 Bill's Dance

pus acum 17 ani
   
liquid_love
Big fan

Din: joe's bed:D
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 102
mam obisnuit cu numele meu..nush ce nume miar placea mai mult poate leea sau thea

_______________________________________
when you look me in the eyes...
and tell me that you love me
everything's allright
cause you're right here...by my side...
MY <3 BELONGS TO JOE JONAS
<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
JOE AND DEMI 4 ever!!!!!!!!!!

pus acum 17 ani
   
aeutza
Grand Fan

Din: from your worst nightmare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 255
m cheama andreea - cornelia

dar as vrea emily, caro, lunna, emma sau alt nume..

nuj m-am obisnuit atat d mult k numele asta banal inkt nuj ce nume as vrea


_______________________________________
te iubesc mai mult ca ieri....pe zi ce trece te iubesc mai mult....pacat ca dragostea asta se va transforma in pulbere...si va fi numai vina ta...



pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
pe mn ma cheama camelia...
dar miar placea mai mult sa ma cheme loredan


pus acum 17 ani
   
• jυѕт мє α∂яу •
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 71
nuj..imi place christina...nuj..oricum altu`..al meu nu`mi place

_______________________________________
ich liebe fur immer

u don`t know how much i need u....my little sexy angel :crazy:

pus acum 17 ani
   
den!s@D
Big fan

Din: hell...neverland
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 383
aeutza vezi ca pe mine ma chiama caro(adica asa imi zici tu)...pai pe mine ma cheama denisa si as vrea larisa, andie, emilia

_______________________________________
Something's getting in the way
Something's just about to break
I will try to find my place in the diary of Jane
As I burn another page
As I look the other way
I still try to find my place in the diary of Jane
So tell me how it should be

[/img]


pus acum 17 ani
   
RoOby RuUb
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 74
ma cheama irina si as vrea ... lola, sau roberta   sau ana sau miruna

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
▀YvO▀
Membru nou

Din: CrAzY wOrLd
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 32
aaa...poate  rebeka  dar is multzumita shi cu yvonna  

_______________________________________
IT'S MY LIFE!!!...SO....GO AWAY !!!
___________                             _____________
---------              \m/>.<\m/        ---------

IT'S NICE TO BE HAPPY!!!!

LIFE IS MINE!!!! :P

pus acum 17 ani
   
Andra:)
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 121
nicoleta

_______________________________________
don't give a shit on idiots , fuck them straight in mouth
daca viatza t f*te , f*te'o shi u pe ea
nu mai tine cont de legile firii , daca te simti bine facand ceva fa'o fara sa te gnadeshti ce'o sa creada vecina de la 3
orice vis ai avea , indeplineshte'l azi , maine poate fi prea tarziu



pus acum 17 ani
   
tomysta kaulitz
Grand Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 229

RoOby RuUb a scris:

ma cheama irina si as vrea ... lola, sau roberta   sau ana sau miruna


lola..nu imi place...ana nici atat ji miruna urasc...
o sa  iti zic Roberta        


_______________________________________
De ce toţi te judeca
Fara sa audă ce ai de spus?
De ce se cred atât de diferiţi si de superiori
Când de fapt sunt ca toţi ceilalţi?
De ce atunci când eşti trist
Nimeni nu e alături de tine
De ce?



pus acum 17 ani
   
Andra:)
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 121
mie zicetzimi andra nicoleta ema rebecca beatrice   

_______________________________________
don't give a shit on idiots , fuck them straight in mouth
daca viatza t f*te , f*te'o shi u pe ea
nu mai tine cont de legile firii , daca te simti bine facand ceva fa'o fara sa te gnadeshti ce'o sa creada vecina de la 3
orice vis ai avea , indeplineshte'l azi , maine poate fi prea tarziu



pus acum 17 ani
   
den!s@D
Big fan

Din: hell...neverland
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 383
pai kre dintre ele? sau toate asa enumerate?  

_______________________________________
Something's getting in the way
Something's just about to break
I will try to find my place in the diary of Jane
As I burn another page
As I look the other way
I still try to find my place in the diary of Jane
So tell me how it should be

[/img]


pus acum 17 ani
   
Andra:)
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 121
exact

_______________________________________
don't give a shit on idiots , fuck them straight in mouth
daca viatza t f*te , f*te'o shi u pe ea
nu mai tine cont de legile firii , daca te simti bine facand ceva fa'o fara sa te gnadeshti ce'o sa creada vecina de la 3
orice vis ai avea , indeplineshte'l azi , maine poate fi prea tarziu



pus acum 17 ani
   
den!s@D
Big fan

Din: hell...neverland
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 383
ok dak u zici

_______________________________________
Something's getting in the way
Something's just about to break
I will try to find my place in the diary of Jane
As I burn another page
As I look the other way
I still try to find my place in the diary of Jane
So tell me how it should be

[/img]


pus acum 17 ani
   
RoOby RuUb
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 74

tomysta kaulitz a scris:


RoOby RuUb a scris:

ma cheama irina si as vrea ... lola, sau roberta   sau ana sau miruna


lola..nu imi place...ana nici atat ji miruna urasc...
o sa  iti zic Roberta        



uuuuuU` ... RoberTa        


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 103
mi`ar placea tina sau karina :-?


sau kelly


_______________________________________



I kissed a girl and I liked it The taste of her cherry chapstick
I kissed a girl just to try it I hope my boyfriend don't mind it
It felt so wrong It felt so right
Don't mean I'm in love tonight I kissed a girl and


pus acum 17 ani
   
Andra:)
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 121

RoOby RuUb a scris:


tomysta kaulitz a scris:


RoOby RuUb a scris:

ma cheama irina si as vrea ... lola, sau roberta   sau ana sau miruna


lola..nu imi place...ana nici atat ji miruna urasc...
o sa  iti zic Roberta        



uuuuuU` ... RoberTa        



io'tzi zik lolita
mie zicetzi'mi...andra:]imi place numele meu aja cum e:]


_______________________________________
don't give a shit on idiots , fuck them straight in mouth
daca viatza t f*te , f*te'o shi u pe ea
nu mai tine cont de legile firii , daca te simti bine facand ceva fa'o fara sa te gnadeshti ce'o sa creada vecina de la 3
orice vis ai avea , indeplineshte'l azi , maine poate fi prea tarziu



pus acum 17 ani
   
†Flory†♥†Rock†
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 24
nu stiu...
dar a-si dori sa mai am un nume totusi cred ca Florentina e un nume frumos...

a-si dori sa am un nume lung si greu de pronuntat sa fie un nume de printesa dar comun...

nu am mari pretentii


_______________________________________

Inchide ochii, spune-mi ca ma vezi
Intinde mana pana ma salvezi
Cheama-ma, intalneste-ma
Iubeste-ma si distruge-ma
Maine vine iar
Visele iar apar, si dispar
Maine vine iar...



pus acum 17 ani
   
Stefi
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
ma cheama Stefi j as vrea emma  

pus acum 17 ani
   
!~!amy_love_tom!~!
Membru nou

Din: :X:Xdin inima lu tomitza:X:X:X
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 35
pai...pe mn ma cheama Amalia...dar toata lumea imi zice Amy(va rog...asha sami zicetzi si voi...)...ash vrea sami schimb cel del 2-lea nume care e Elena(foarte multzi proshti ma striga ileana de aceea prefer sa nu mai zic si de cel deal 2-lea nume... )..ash vrea sa fie zoey ...

_______________________________________
!!~~!!I love TomT:X:X!!~~!!
!!~~!!I love Tokio Hotel!!~~!!

pus acum 17 ani
   
^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 103
ink un nume care imi plc :">


andie =p~


_______________________________________



I kissed a girl and I liked it The taste of her cherry chapstick
I kissed a girl just to try it I hope my boyfriend don't mind it
It felt so wrong It felt so right
Don't mean I'm in love tonight I kissed a girl and


pus acum 17 ani
   
xxBlackSignOfDeathxx
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 20
mie mi`ar plashe...Yeb Kennith.....sau Vampire Vanity...sau Leez.....Dely.....nu mai stiu

_______________________________________
BLĺ˘K SîGń řF D3ĺ†H
I hate the rain!~*
Stop the world...'cause in her plastic flower garden
THERE`S NO ROOM FOR MORE PLASTIC PLOWERS!!!
  ~~SUCK~~

pus acum 17 ani
   
Eu
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
Eu am numele Ana Maria dar > as vrea sa am>>> ori Mihaela ori lindsay

_______________________________________
You are my dreams, but me a dreamer...live your life and fight for you  dreams!!

I Love you bubu...!!

pus acum 17 ani
   
andruska
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
ma cheama Andreea Ioana si miar placea emma sau roxy
desi si numele mele imi plac:-?

Modificat de andruska (acum 16 ani)


_______________________________________
Ich Liebe Dich Bill Fur Immer!

pus acum 17 ani
   
L@vy
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 28
pai nush...
ma cheama Lavinia si imi place numele meu..dar parca as vrea sa ma cheme Allysha..   ..e un nume frumos


pus acum 17 ani
   
cinema bizarre
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 7
ma cheama Alexandra,dar toti imi zic Alex sau aly..alexa

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la