T O K I O~H O T E L
Lista Forumurilor Pe Tematici
T O K I O~H O T E L | Reguli | Inregistrare | Login

POZE T O K I O~H O T E L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
surender_lady
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
26 - 47 ani
T O K I O~H O T E L / *F A N~Z O N E* / Daca ai mai trai o singura zi ce ai face? Moderat de *luv_Bill*, mag_483
Autor
Mesaj Pagini: 1
*miha*
admin

Din: din patul lui tomyta...uhhh...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 250
 
pai mias lua larevedere de la prieteni ...de la mama ...si apoi mias lua mp4 mas duce la calculator...mias lua llarevedere de la tom ...adik poze...bill ...si as sta pe pat...si mas uita la posterul cu th...si as astepta sfarsitul 


pus acum 17 ani
   
tomysta kaulitz
Grand Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 229
poi km a zis ji miki-nebunik
mias lua larevedere de la prieteni...parinti...etc
mas duce la calc
sa mai vad pt ultima data pe cei de la TH
in sp pe Tom...
si as asc toate mell lor pana cnd o sa imi vina sfarsitul  


_______________________________________
De ce toţi te judeca
Fara sa audă ce ai de spus?
De ce se cred atât de diferiţi si de superiori
Când de fapt sunt ca toţi ceilalţi?
De ce atunci când eşti trist
Nimeni nu e alături de tine
De ce?



pus acum 17 ani
   
*luv_Bill*
Grand Fan

Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 342
Poi mi`as lua adio de la pers drage mie si nu numai.....
As strange toate lucrusoarele pe care le`as avea cu T.H in special cu Bill si le`as lua cu mn
As merge in Germanai pt a`l vedea p Bill....macar in ultima clipa dak acum nu o sa`l vad.....macar o sec sa`l vad si tot e bn  pt k mi s`a laut sa`l vad doar in poze....vreau si in realitate....((


_______________________________________
Am prea multe de facut si nu am timp...asa ca stau: ))))

pus acum 17 ani
   
tomysta kaulitz
Grand Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 229
nu numai u vrei sa ii vezi in realitate
ji me mi sa luat sa stau in fiecare seara pana adorm ji sa ma uit la postere
ji sa ma gandesc la tot felul de prodti care stiu k nu o sa fie niciodata inrealitate    


_______________________________________
De ce toţi te judeca
Fara sa audă ce ai de spus?
De ce se cred atât de diferiţi si de superiori
Când de fapt sunt ca toţi ceilalţi?
De ce atunci când eşti trist
Nimeni nu e alături de tine
De ce?



pus acum 17 ani
   
porcelain.phantom
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 128
sex        
doar nu vreti sa treceti prin viata sh sa nu descoperiti placerile     scz  
eeeh .. nu as fce nik .. as fi fericita ca o sa pot sai bantui pe bill sh tom
sh o sa le pot fce farse mai usor la toti     
aaaa si mas imbata )

Modificat de porcelain.phantom (acum 17 ani)


_______________________________________
*A zambi in situatii tragice, inseamna a stii sa stapanesti tragicul*
*Smile...Life`s Good & Impossible is nothing!*
*life is small live it!, love is everythig feel it! anger is injurious dump it! troubles r momentary, face it! memories r sweet cherish it! i m too gooood accept it!!!*
*don't let anyone steal your dream. it's your dream, not theirs.*

pus acum 17 ani
   
mag_483
Sooper Fan

Din: Din dusu lu tom uhhh:nebun:
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 640
tot ceas vrea printre care si o partida buna cu tom                          

_______________________________________
ICH LIEBE DICH TOM
Poza prea mare, deforma pagina^^
By admin

pus acum 17 ani
   
★LEeZa-chan★
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 175
      oooo...

peey.. ..

nush dupa ce imi iau la revedere de la preteni  ji parintzi..

imi bat parintzi  la cap sa`mi  ia caine..

acuma ca mor..:-(

as  spoone tot ce am pe suflet.. tot ce gandesc..

paine prajita

asha.. as face unele lucruri.. de ex.. streaptease...    

ji cam atat..



_______________________________________


pus acum 17 ani
   
SphincterVampire
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
Muulte. Depinde si unde as fii in momentu` ala.

_______________________________________
Huh?! Ai Ceva Impotriva?! N'am semnatura . Haidi pa.

pus acum 17 ani
   
*miha*
admin

Din: din patul lui tomyta...uhhh...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 250
sex...cu tom...am uitat sa pun vise taica' vise  

pus acum 17 ani
   
Andra:)
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 121
pei..m'ash dezvirgina ku tom , ca sa jtiu k am fakut'o shi p asta
ash manca toate pizzele din orm ca sa ma satur pt totdeauna
ash mancata toata mancarea de la mc tot din acelashi motiv
shi as fura toate haibele mishto din tzara ca sa am schimburi in the hell
mi'ash spala toate perechile de chilotzi
shi mi'ash freca sosetele
apoi ash lua t47683980256942643987 d acadele , ca sa le am in the hell , sau in the heaven , da ku sigurantza in the heaven


_______________________________________
don't give a shit on idiots , fuck them straight in mouth
daca viatza t f*te , f*te'o shi u pe ea
nu mai tine cont de legile firii , daca te simti bine facand ceva fa'o fara sa te gnadeshti ce'o sa creada vecina de la 3
orice vis ai avea , indeplineshte'l azi , maine poate fi prea tarziu



pus acum 17 ani
   
Catty.
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 19
so...

pai eu nu mi-as lua la revedere de la nimeni  

nu le pasa.....si nici mie nu-mi pasa de ei....

probabil m-as duce in germania...sa-i vad   pe th

m-as droga

si nu mai stiu   ..cand o sa-mi vina ultima zi....va dau mai multe detalii  


_______________________________________




<3 Bill's Dance

pus acum 17 ani
   
liquid_love
Big fan

Din: joe's bed:D
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 102
poi as face multe nu miar ajunge o zi...mias lua good bye de la all si as lua un avion super-sonic,mas duce in germania si mas ruga de bodyguarzii lu bill sa ma lase sal vad ca maine mor apoi as da buzna in camera lui si viol viol viol fara numar...apoi mas duce si mas imbata+560684955850586076 de pachete de tigari las lua pe bill si am face sex(si aia apoi) ...am face bungee-jumping si apoi seeexxx pana a doua zi...apoi mias ocupa eternitatea sa bantui pe billu si cam atat

_______________________________________
when you look me in the eyes...
and tell me that you love me
everything's allright
cause you're right here...by my side...
MY <3 BELONGS TO JOE JONAS
<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
JOE AND DEMI 4 ever!!!!!!!!!!

pus acum 17 ani
   
aeutza
Grand Fan

Din: from your worst nightmare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 255
cred k as face lucruri pe care nu am avut curaj s le fac niciodata

sau mi-as lua la revedere d l cei dragi, d l bill si tom si as asc mell lor pn l sfarsit

sau as incerca sa ii intanlesc....


_______________________________________
te iubesc mai mult ca ieri....pe zi ce trece te iubesc mai mult....pacat ca dragostea asta se va transforma in pulbere...si va fi numai vina ta...



pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
sa vedem...
cred k mas pune in pat la televizor cu 5 pizza in fata mea, cu o tona de inghetata shi cu telu in mana sa trim mesaje de adio la rpietenii mei in timp ce mananc...
a da shi sa imi termin toate fikurile


pus acum 17 ani
   
• jυѕт мє α∂яу •
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 71
i`as cauta pe th sa petrec ultima zi cu ei

_______________________________________
ich liebe fur immer

u don`t know how much i need u....my little sexy angel :crazy:

pus acum 17 ani
   
den!s@D
Big fan

Din: hell...neverland
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 383
eu mi-as lua la revedere de la parinti, aeutza si prietenul meu(sigur el vine cu mine), as asculta mel th in timp ce mor in bratele celor care ma iubesc cu adevarat...nu e asa aeutza? ai veni cu mine?

_______________________________________
Something's getting in the way
Something's just about to break
I will try to find my place in the diary of Jane
As I burn another page
As I look the other way
I still try to find my place in the diary of Jane
So tell me how it should be

[/img]


pus acum 17 ani
   
RoOby RuUb
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 74
imi iau adio de la prieteni ji de la totzi pe care ii cunosc, ma duk intr`un park de distracii la mare ascult muzik in casti manac pizza si beau bere  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
aeutza
Grand Fan

Din: from your worst nightmare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 255
asa e den!s@D

_______________________________________
te iubesc mai mult ca ieri....pe zi ce trece te iubesc mai mult....pacat ca dragostea asta se va transforma in pulbere...si va fi numai vina ta...



pus acum 17 ani
   
▀YvO▀
Membru nou

Din: CrAzY wOrLd
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 32
aaa...pey..mi as lua ramas bun..bla...bla...

m as duce la shopping sa cheltuiesc in prostie

inghetzata...bomboane..vata de zahar  

ii caut pe TH...il violez pe bill

mi as face un pierce in buza

KFC CFK   de toate

as compune o melodie

dupa aia o sa ma urmareasca politzia din cauza k l am violat pe bill  

shi..nus...BUM?  


_______________________________________
IT'S MY LIFE!!!...SO....GO AWAY !!!
___________                             _____________
---------              \m/>.<\m/        ---------

IT'S NICE TO BE HAPPY!!!!

LIFE IS MINE!!!! :P

pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
imi plashe cum gandesti yvo

pus acum 17 ani
   
^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 103
hmmm :-?


ash fuma o tzigara [ nu fumez dar imi place  ]


ash bea o bere...


m`ash duce la shoping ...


vreau sa fiu sigura ca am haine mishto in coshciug :-w


asc mell care imi plc


imi iau ramas bun de la prieteni


imi trag matza de coada pt ultima data..


m`ash uita la bill si ash incepe sa`l injur [ pt ca nush tarashte trupa in romania ]

dupa i`ash spune cal iubesc


ma asigur ca nu mai sunt virgina...


imi fac un piercing


un tatuaj


fac o baie in spuma


imi domesz hainele la saraci [ me mila de ei ((( ]


ash demola o casa


si ash canta


apoi m`ash duce pe acoperish... [ in ultimele 2 min ]


imbaracat mumos cu un trandafie in mana...


cu lacrima neagra pe obraz


si cu o scrisoare langa mine... [ testamentu ]


si ash dormi pana in ultima secunda de viatza 


_______________________________________



I kissed a girl and I liked it The taste of her cherry chapstick
I kissed a girl just to try it I hope my boyfriend don't mind it
It felt so wrong It felt so right
Don't mean I'm in love tonight I kissed a girl and


pus acum 17 ani
   
*miha*
admin

Din: din patul lui tomyta...uhhh...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 250
si cu o scrisoare langa mine... [ testamentu
si scri acolo donez...mata unei fete care o trage de coada       
si saracia mea...si necazutile dusmanilor 


pus acum 17 ani
   
^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 103
nu am saracie 

_______________________________________



I kissed a girl and I liked it The taste of her cherry chapstick
I kissed a girl just to try it I hope my boyfriend don't mind it
It felt so wrong It felt so right
Don't mean I'm in love tonight I kissed a girl and


pus acum 17 ani
   
Stefi
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
m-as gandi k scap d toathe problemele    

pus acum 17 ani
   
^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^
Big fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 103



corect...


si ash da o petrecere in pijamale ca mor [ uppyy scap de probleme ]


cam banal :-?


oare cine o face asta? :|


_______________________________________



I kissed a girl and I liked it The taste of her cherry chapstick
I kissed a girl just to try it I hope my boyfriend don't mind it
It felt so wrong It felt so right
Don't mean I'm in love tonight I kissed a girl and


pus acum 17 ani
   
Lolly
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 77
ce nas face
deci
ma trezesk si ies pe str goala
cn ma prinde sa ma f**a
doar nu vretzi sa mor virgina
chiar zau???
asa dupa ce ma bombardesk bine sa simt cva: ) )
ii zik lu atta sami dea toate cardurile lui sa ma indop
si sa imi cumpar tzoale pt inmormantare
capuri d mort treztii
imi aleg sicriu ...sa fie moale inauntru :X
manank si veau bine poate no so ami fak nikiodta
zik tot ce mo deranjat in viatza la toti
ii fut o palma lu diriginta mea ma duk personal la usa ei cu o galeata cu apa gheatza
si oflocaiesk de fatza cu tata
ca deah akuji mor
asa...ma duk o aduk pe andrada [my bet frend]
si vb de toms i de bill si,...ii sp ac dak va ajunge sa fie cu bill...sal
omoare pe tom
dak nu e sa fie cu mn sa nu fie cu nimeni
si numai bn
ne intalnim si in cer:X
:X
:X
dupaia atat....stau si ast sfarsitul in sanul familiei bocind...si andrada pupanduma pe frunte...si duriga cu capu spart si vanata...
deci asa imi doresk sa mor


_______________________________________

                             LOVE MA'BOY  (L) =>>
     

pus acum 17 ani
   
Eu
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
    Doamne parca, cand simtiti ca urmatoarea zi murti sicer atunci nu te mai gandesti si esti liber si faci ce vrei
ps: ganditiva in fiecare zi ca urmatoarea zi muriti de ex ca motoul traiesteti  clipa! e superb...
poi as face asha
mas duce in germania imeidat as fura si bani da sa stiu ca ajung in germania sa nu mor fara sa fi vazut germania  
apoi mas duce si as tipa in gura mare : billlllllll!!!!!!1    
apoi: cand as ajunge in germania cu avionul...lol
mas duce unde sta bill si tom..   si as pune mana si degetul pe poarta lor ...si sa mor acolo    
gata finish atata as face    
va dati sema ca daca fiecare om...sar gandi ca miane ar muri..si ar face ce vrea el lumea ar fi nebuna

Modificat de Eu (acum 17 ani)


_______________________________________
You are my dreams, but me a dreamer...live your life and fight for you  dreams!!

I Love you bubu...!!

pus acum 17 ani
   
andruska
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
mi as lua la revedere d la toti si as fugi in germania
acolo m as duce la gemeni as vorbi cu ei
si as muri acolo pe loc foarte implinita


_______________________________________
Ich Liebe Dich Bill Fur Immer!

pus acum 17 ani
   
L@vy
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 28
tot ce mi`ar trece prin cap         

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la