*miha*
admin
 Din: din patul lui tomyta...uhhh...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 250
|
|
pai mias lua larevedere de la prieteni ...de la mama ...si apoi mias lua mp4 mas duce la calculator...mias lua llarevedere de la tom ...adik poze...bill ...si as sta pe pat...si mas uita la posterul cu th...si as astepta sfarsitul 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
SphincterVampire
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
|
|
Muulte. Depinde si unde as fii in momentu` ala.
_______________________________________ Huh?! Ai Ceva Impotriva?! N'am semnatura . Haidi pa.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
*miha*
admin
 Din: din patul lui tomyta...uhhh...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 250
|
|
sex...cu tom...am uitat sa pun vise taica' vise 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Andra:)
Big fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 121
|
|
pei..m'ash dezvirgina ku tom , ca sa jtiu k am fakut'o shi p asta ash manca toate pizzele din orm ca sa ma satur pt totdeauna ash mancata toata mancarea de la mc tot din acelashi motiv shi as fura toate haibele mishto din tzara ca sa am schimburi in the hell mi'ash spala toate perechile de chilotzi shi mi'ash freca sosetele apoi ash lua t47683980256942643987 d acadele , ca sa le am in the hell , sau in the heaven , da ku sigurantza in the heaven 
_______________________________________ don't give a shit on idiots , fuck them straight in mouth daca viatza t f*te , f*te'o shi u pe ea nu mai tine cont de legile firii , daca te simti bine facand ceva fa'o fara sa te gnadeshti ce'o sa creada vecina de la 3 orice vis ai avea , indeplineshte'l azi , maine poate fi prea tarziu
|
|
| pus acum 17 ani |
|
liquid_love
Big fan
 Din: joe's bed:D
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 102
|
|
poi as face multe nu miar ajunge o zi...mias lua good bye de la all si as lua un avion super-sonic,mas duce in germania si mas ruga de bodyguarzii lu bill sa ma lase sal vad ca maine mor apoi as da buzna in camera lui si viol viol viol fara numar...apoi mas duce si mas imbata+560684955850586076 de pachete de tigari las lua pe bill si am face sex(si aia apoi) ...am face bungee-jumping si apoi seeexxx pana a doua zi...apoi mias ocupa eternitatea sa bantui pe billu si cam atat
_______________________________________ when you look me in the eyes... and tell me that you love me everything's allright cause you're right here...by my side... MY <3 BELONGS TO JOE JONAS <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3 JOE AND DEMI 4 ever!!!!!!!!!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
aeutza
Grand Fan
 Din: from your worst nightmare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 255
|
|
cred k as face lucruri pe care nu am avut curaj s le fac niciodata
sau mi-as lua la revedere d l cei dragi, d l bill si tom si as asc mell lor pn l sfarsit
sau as incerca sa ii intanlesc....
_______________________________________ te iubesc mai mult ca ieri....pe zi ce trece te iubesc mai mult....pacat ca dragostea asta se va transforma in pulbere...si va fi numai vina ta...

|
|
| pus acum 17 ani |
|
camellya_bill
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
|
|
sa vedem... cred k mas pune in pat la televizor cu 5 pizza in fata mea, cu o tona de inghetata shi cu telu in mana sa trim mesaje de adio la rpietenii mei in timp ce mananc... a da shi sa imi termin toate fikurile
|
|
| pus acum 17 ani |
|
• jυѕт мє α∂яу •
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 71
|
|
i`as cauta pe th sa petrec ultima zi cu ei 
_______________________________________ ich liebe fur immer
 u don`t know how much i need u....my little sexy angel :crazy:
|
|
| pus acum 17 ani |
|
den!s@D
Big fan
 Din: hell...neverland
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 383
|
|
eu mi-as lua la revedere de la parinti, aeutza si prietenul meu(sigur el vine cu mine), as asculta mel th in timp ce mor in bratele celor care ma iubesc cu adevarat...nu e asa aeutza? ai veni cu mine? 
_______________________________________ Something's getting in the way Something's just about to break I will try to find my place in the diary of Jane As I burn another page As I look the other way I still try to find my place in the diary of Jane So tell me how it should be
[/img]

|
|
| pus acum 17 ani |
|
RoOby RuUb
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 74
|
|
imi iau adio de la prieteni ji de la totzi pe care ii cunosc, ma duk intr`un park de distracii la mare ascult muzik in casti manac pizza si beau bere 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
aeutza
Grand Fan
 Din: from your worst nightmare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 255
|
|
asa e den!s@D 
_______________________________________ te iubesc mai mult ca ieri....pe zi ce trece te iubesc mai mult....pacat ca dragostea asta se va transforma in pulbere...si va fi numai vina ta...

|
|
| pus acum 17 ani |
|
camellya_bill
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
|
|
imi plashe cum gandesti yvo 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
*miha*
admin
 Din: din patul lui tomyta...uhhh...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 250
|
|
si cu o scrisoare langa mine... [ testamentu si scri acolo donez...mata unei fete care o trage de coada si saracia mea...si necazutile dusmanilor 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^
Big fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 103
|
|
nu am saracie 
_______________________________________

I kissed a girl and I liked it The taste of her cherry chapstick I kissed a girl just to try it I hope my boyfriend don't mind it It felt so wrong It felt so right Don't mean I'm in love tonight I kissed a girl and
|
|
| pus acum 17 ani |
|
^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^
Big fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 103
|
|
corect...
si ash da o petrecere in pijamale ca mor [ uppyy scap de probleme ]
cam banal :-?
oare cine o face asta? :|
_______________________________________

I kissed a girl and I liked it The taste of her cherry chapstick I kissed a girl just to try it I hope my boyfriend don't mind it It felt so wrong It felt so right Don't mean I'm in love tonight I kissed a girl and
|
|
| pus acum 17 ani |
|
andruska
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 53
|
|
mi as lua la revedere d la toti si as fugi in germania acolo m as duce la gemeni as vorbi cu ei si as muri acolo pe loc foarte implinita
_______________________________________ Ich Liebe Dich Bill Fur Immer!
|
|
| pus acum 17 ani |
|